Gartraukis CATA TF 2003 600 цена
Gartraukis CATA TF 2003 600 цена
Cata TF 2003 DurAlum 600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € больше |
|
95.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno.. |
|
152.90 €
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
159.31 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..больше |
|
91.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
91.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Cata TF2003 600 DURALUM montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.56 eur/mėn |
|
93.33 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
93.33 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600 60 cm 390 m³/h 57 dB Stainless steelбольше |
|
94.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Cata TF 2003 DurAlum 600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € больше |
|
95.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis CATA Hood TF 2003 Duralum 600 Mechaninis skydelisбольше |
|
95.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
95.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..больше |
|
95.70 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..больше |
|
98.36 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..больше |
|
105.69 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
115.36 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
117.78 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
118.61 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
118.61 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid..больше |
|
120.00 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
121.18 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
124.58 €
|
B магазин fortakas.lt |
Cata | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Energy efficiency class C | Telescopic | Wid.. |
|
126.57 €
|
B магазин baitukas.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Energy efficiency class C | Telescopic | Wid.. |
|
128.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
128.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno.. |
|
152.90 €
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno.. |
|
152.90 €
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
159.31 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 00:22
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248061988 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf 2003 duralum 600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; slider valdymas; plaunamas filtras |
| Показать больше | |


















































