Kaitlentė Cata IH N6404 цена
Kaitlentė Cata IH N6404 цена
CATA Hob | NorCook IH N6404 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 |.. |
|
209.62 €
|
B магазин etop.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-10 17:48
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8435025741072 |
| Gamintojo kodas | ih n6404 bk 4107 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10.16kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Показать больше | |





























