Kaitlentė Cata IB 2 PLUS цена
Kaitlentė Cata IB 2 PLUS цена
Cata Hob IB 2 Plus BK/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.38 € |
|
211.24 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Hob | IB 2 PLUS BK/A | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | To.. |
|
291.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Domino indukcinė kaitlentė CATA IB 2 PLUS BK/A |
|
295.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
295.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 18:30
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248055864 |
| Gamintojo kodas | ib 2 plus bk |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 35cm |
| Matmenys | 60 x 6.8 x 33cm |
| Svoris | 6.12kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | su rėmu |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |































