Kaitlentė Gorenje GTW641EB цена
Kaitlentė Gorenje GTW641EB цена
Dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
232.03 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gorenje GTW641EBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.0 € |
|
238.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
245.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Kaitlentė GORENJE GTW641EBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
246.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
GORENJE GTW641EB PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
229.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
229.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
232.03 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
232.03 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gorenje GTW641EB kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.20 eur/mėn |
|
232.03 €
|
B магазин rde.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
232.03 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
232.03 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Gorenje | Kaitlentė | GTW641EB | Dujos ant stiklo | Degiklių / virimo zonų skaič.. |
|
232.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
232.03 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gorenje GTW641EBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.0 € |
|
238.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
245.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Kaitlentė GORENJE GTW641EBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
246.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GTW641EBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
246.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
246.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Gorenje GTW641EB hob Black Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
250.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
250.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje GTW641EB hob Black Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
265.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
265.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje Dujinė Kaitlentė 737672 |
|
330.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
330.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 06:07
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 3838782467264 |
| Gamintojo kodas | gtw641eb |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 8150w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 13.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Matmenys | 13.2 x 60 x 52.2cm |
| Svoris | 14.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, dujų nuotėkio apsauga, ketaus grotelės |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Показать больше | |


















































