Kaitlentė Cata IAS 770 цена
Kaitlentė Cata IAS 770 цена
CATA | IAS 770 | Induction hob with built-in hood | Number of burners/cooking zo.. |
|
629.20 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 03:20
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8422248102568 |
| Gamintojo kodas | 08000403 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė su gartraukiu |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7330w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 2.5cm |
| Plotis | 77cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 29kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | 9 galingumo lygiai |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Показать больше | |






























