Kaitlentė Bosch PIE631FB1E цена
Kaitlentė Bosch PIE631FB1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE631FB1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
347.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
347.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIE631FB1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
357.41 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
357.41 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 14:39
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002870281 |
| Gamintojo kodas | pie631fb1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 12kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Показать больше | |















































Lukas J.
2023-02-22 15:24:02
Greit užkaitina, pravarčios laikmačio funkcijos. Viskas aišku, malonūs garsiniai signalai. Tik greit "nusiterlioja" tai šiek tiek reikalauja daugiau priežiūros :)