Kaitlentė Bosch PGH6B5B90 цена
Kaitlentė Bosch PGH6B5B90 цена
BOSCH PGH6B5B90 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
190.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
190.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PGH6B5B90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
206.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
206.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
BOSCH PGH6B5B90 |
|
215.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
215.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Bosch PGH6B5B90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
215.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
215.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-13 18:13
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005119301 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7800w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 58.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | ketaus grotelės, „wok“ tipo didelio galingumo degiklis, dujų nuotėkio apsauga, elektrinis uždegimas. |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |
























































