Šaldytuvas Bosch KSV36AIEP цена
Šaldytuvas Bosch KSV36AIEP цена
BOSCH KSV36AIEP |
|
759.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
759.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-04-09 16:07
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005216116 |
| Gamintojo kodas | ksv36aiep |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 116kwh |
| Bendra talpa | 346l |
| Šaldytuvo talpa | 346l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 69kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




























