Beyerdynamic DT 1770 Pro цена
Beyerdynamic DT 1770 Pro цена
Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio headphones - 710717 | Beyerdynamic |
|
431.92 €
|
B магазин baitukas.lt |
Ausinės Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
438.42 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
438.42 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laidinės ausinės Beyerdynamic DT 1770 Pro 710717, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
452.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Beyerdynamic DT 1770 Pro 710717, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
452.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Ausinės Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
460.34 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
460.34 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio headphones - 710717 | Beyerdynamic |
|
529.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
529.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio headphones - 710717 | Beyerdynamic |
|
562.65 €
|
B магазин fortakas.lt |
Beyerdynamic DT 1770 Pro 250 ohms Studio headphones - 710717 | Beyerdynamic |
|
569.97 €
|
B магазин smartonly.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:42
! Сообщить об ошибке| Марка | BEYERDYNAMIC |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4010118710711 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 6.35 mm |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 40000hz |
| Jautrumas | 102db |
| Varža (Ω) | 250Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 45mm |
| Pakuotės turinys | ausų pagalvėlės |
| Svoris | 388g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



































































