Beyerdynamic Amiron Wireless цена
Beyerdynamic Amiron Wireless цена
Beyerdynamic Amiron Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.28 eur/mėn |
|
475.65 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
475.65 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 12:38
! Сообщить об ошибке| Марка | BEYERDYNAMIC |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4010118718397 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5-40.000hz |
| Jautrumas | 100db |
| Varža (Ω) | 17Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 30val. |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 380g |
| Показать больше | |













































