Orkaitė Berk BO 644MT цена
Orkaitė Berk BO 644MT цена
Berk BO 644MT G BX orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.60 eur/mėn |
|
205.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
205.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Orkaitė Beko BO 644MT G BX/YKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
239.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Orkaitė Beko BO 644MT G BX/YKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
246.17 €
|
B магазин technorama.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-16 13:58
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 4744589012226 |
| Gamintojo kodas | bo 644mt g bl/yk |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.69 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2000w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 56.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | - |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 6 |
| Priedai | 1 grotelės, 1 padėklas |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Показать больше | |



















