Orkaitė BERK BO964TCGBL цена
Orkaitė BERK BO964TCGBL цена
Berk BO964TCGBL/ M00 orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.34 eur/mėn |
|
253.42 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojama orkaitė Berk BO964TCGBL/M00 |
|
253.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
253.42 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Orkaitė Berk BO-964TCGBL/M00 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
295.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 13:47
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 4744589010598 |
| Gamintojo kodas | bo-964tcgbl/m00 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 113 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 33kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis, besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | - |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | ecoclean emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | - |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 9 |
| Priedai | 1 grotelės, 1 kepimo skarda |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Показать больше | |




















