Kaitlentė Berk BHV 6001 цена
Kaitlentė Berk BHV 6001 цена
Įmontuojama kaitlentė Berk BHV 6001 T/YK |
|
131.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
131.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Berk BHV-6001T/ YK kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.00 eur/mėn |
|
131.99 €
|
B магазин rde.lt |
Berk BHV 6001 T/YKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
139.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 00:09
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4744589010543 |
| Gamintojo kodas | 20108267 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Kaitlentės tipas | elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6000w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 5.2cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 8.7kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | apsauginis išsijungimas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | laikmatis, automatinis išjungimas, apsauga nuo perkaitimo, easyclean |
| Maitinimo laidas | yra |
| Показать больше | |




















