Kaitlentė Berk BHI-430T/YK цена
Kaitlentė Berk BHI-430T/YK цена
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Berk BHI-430T/YK, 45cm pločio |
|
169.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
169.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 14:00
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4744589012257 |
| Gamintojo kodas | bhi-430t/yk |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5500w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 7.8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 14 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | automatinis išjungimas |
| Показать больше | |





















