Baseus Encok D02 Pro цена
Baseus Encok D02 Pro цена
Belaidės ausinės Baseus Encok D02 Pro D02 Pro, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
12.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Baseus Encok D02 ProTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
21.18 €
|
B магазин pigu.lt |
Baseus Encok Wireless headphone D02 Pro (white)больше |
|
11.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
11.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Baseus Encok belaidės ausinės D02 Pro baltos spalvosбольше |
|
11.52 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
11.52 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Belaidės ausinės Baseus Encok D02 Pro D02 Pro, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
12.21 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Baseus Encok D02 Pro D02 Pro, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.89 € |
|
12.21 €*
|
B магазин 1a.lt |
Baseus Encok Wireless D02 Pro White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
12.21 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
12.21 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Ausinės Baseus Encok D02 Pro WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
12.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
12.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Baseus Encok belaidės ausinės D02 Pro (baltos)больше |
|
12.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
12.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Baseus Encok D02 Pro WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
12.82 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
12.82 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
"Bluetooth 5.3" ausinės "Baseus Encok D02 Pro" (baltos spalvos)больше |
|
12.90 €
|
B магазин printera.lt |
Baseus Encok belaidės ausinės D02 Pro (baltos) |
|
14.80 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
14.80 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Wireless headphones Baseus Encok D02 PRO (pink)больше |
|
18.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
18.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Baseus Encok D02 ProTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
21.18 €
|
B магазин pigu.lt |
Baseus Encok D02 Pro Wireless Headphone, White - belaidės ausinėsGreitas išsiuntimas! |
|
24.64 €
|
B магазин epirkimas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 08:08
! Сообщить об ошибке| Марка | BASEUS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6953156229501 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | sulankstoma konstrukcija; reguliuojamas lankelis; minkštos ausų pagalvėlės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 40val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Показать больше | |
















































