Baseus Bowie H1i цена
Baseus Bowie H1i цена
Baseus Bowie H1i Headset Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black |
|
39.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
39.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Baseus Bowie H1i ANC Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
39.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
39.99 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Ausinės BASEUS Bowie H1i, gaubiančios ausis, belaidės, baltosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 44.99 € больше |
|
43.49 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidės ausinės su triukšmo slopinimu Baseus Bowie H1i (balta) |
|
49.59 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
49.59 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Baseus Bowie H1i Headset Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black |
|
66.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
66.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:54
! Сообщить об ошибке| Марка | BASEUS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932172631727 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis |
| Kita informacija | magneto tipas - neodymium |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | sbc, aac, bluetooth 5.3, lhdc |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 70val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 226g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Показать больше | |





















































