Axis P3267-LVE цена
Axis P3267-LVE цена
AXIS 02330-001 saugumo kamera Dome IP saugumo kamera Lauko 2592 x 1944 pikseliai.. |
|
1168.04 €
|
B магазин senetic.lt |
NET CAMERA P3267-LVE DOME/02330-001 AXIS |
|
1205.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1205.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 18:09
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021075962 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P3267-LVE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2592x1944@30fps |
| Darbinė temperatūra | -40 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie sienos |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Показать больше | |







































