Axis P1467-LE цена
Axis P1467-LE цена
Axis 02341-001 security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2592 x.. |
|
1064.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1064.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AXIS 02341-001 saugumo kamera Bullet IP saugumo kamera Vidaus ir lauko 2592 x 19.. |
|
1072.60 €
|
B магазин senetic.lt |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1091.90 €
|
B магазин multo.eu |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1103.25 €
|
B магазин enter24.eu |
„Axis AXIS P1467-LE“ IP kamera – tinklo stebėjimo kamera – kulkos formos – lauko.. |
|
1199.99 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
1199.99 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 09:07
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021076112 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 28 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P1467-LE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2592x1944@30fps |
| Darbinė temperatūra | -40 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| Optinis priartinimas | x 3 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Показать больше | |











































