Axis P4707-PLVE цена
Axis P4707-PLVE цена
NET P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1379.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1379.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS P4707-PLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1419.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXISNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1567.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
AXIS P4707-PLVE Netzwerkkamera Panorama Dome | 02416-001 | 7331021076969 |
|
1250.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
AXIS P4707-PLVE Netzwerkkamera Panorama Dome | 02416-001 | 7331021076969 |
|
1256.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1268.30 €
|
B магазин multo.eu |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1294.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1294.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXISPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1369.36 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1369.36 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
NET P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1379.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1379.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
AXIS P4707-PLVE vaizdo įrenginys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 138.30 eur/mėn |
|
1382.99 €
|
B магазин rde.lt |
Kupolinė kamera AXIS P4707-PLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1419.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kupolinė kamera AXIS P4707-PLVEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1469 € |
|
1419.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXISIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1437.83 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
1437.83 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Axis tinklo kamera P4707-PLVE 2*5 MP, 30 fps, 170° sukimosi kampas, 360° IR apšv.. |
|
1475.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Axis P4707-PLVE, 1944p, 2x5MP, WDR, Object Analytics, Deep Learning PU, White 02.. |
|
1512.82 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
1512.82 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS |
|
1523.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1523.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXISNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1567.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS 02416-001 | 7331021076969 |
|
1595.87 €
|
B магазин elektrika.lv |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 07:29
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021076969 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP66, IP67 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Lauke |
| Modelis | P4707-PLVE |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 480p@25fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie sienos |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| WDR technologija | + |
| Objektyvas | 8.1 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Показать больше | |










































