Asus GS-AX5400 цена
Asus GS-AX5400 цена
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5.. |
|
274.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
274.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 belaidis maršrutizatorius Gigabitinis eternetas Dviguba.. |
|
278.79 €
|
B магазин senetic.lt |
Belaidis maršrutizatorius Asus ROG STRIX GS-AX5400больше |
|
279.99 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
279.99 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
Asus ROG Strix GS-AX5400 tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.83 eur/mėn |
|
280.98 €
|
B магазин rde.lt |
Wireless Router|ASUS|Wireless Router|5400 Mbps|Wi-Fi 6|USB 3.2|1 WAN|4x10/100/10..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
292.61 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
292.61 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 |
|
293.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
293.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Wireless Router|ASUS|Wireless Router|5400 Mbps|Wi-Fi 6|USB 3.2|1 WAN|4x10/100/10..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
307.24 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
307.24 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 - belaidis maršrutizatorius su 4 prievadais |
|
362.37 €
|
B магазин marsietis.lt |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5.. |
|
382.13 €
|
B магазин electrobase.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 06:52
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Роутеры |
| Продукт код | 4711081173939 |
| Tipas | 4g maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 5400mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| VPN palaikymas | + |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 - 5 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4x 10/100/1000mbps |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | 1 |
| Antena | + |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 304mm |
| Plotis | 105mm |
| Gylis | 327mm |
| Svoris | 1.45g |
| Kita informacija | yra aktyvumo indikatorius |
| Gamintojo kodas | gs-ax5400 |
| Показать больше | |





























































