Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook L2 14
Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook L2 14
ASUS Expertbook L2 L2402CYA-EB0147X - 14" FHD, AMD Ryzen R7-5825U, 16GB RAM, 100..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
739.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-12 23:26
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711081972457 |
| Ilgis | 247.3 |
| Plotis | 364.5 |
| Aukštis | 20 |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.75 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5-5625U |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 4.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Professional |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | FHD |
| Garso sistema | DTS - HD |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | USB 2.0 Type A |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Gigabit Ethernet. 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Saugos sistema | Kietojo disko naudotojo slaptažodžio apsauga ir saugumas. BIOS įkrovos naudotojo slaptažodžio apsauga. "Computrace" paruošta iš BIOS. Patikimas platformos modulis (TPM) 2.0. Patikimas platformos modulis (firmware TPM). BIOS sąrankos naudotojo slaptažodis. Kensington Security Slot™. Pirštų atspaudų jutiklis, integruotas su maitinimo raktu. |
| Modelis | L2502CYA-EJ0155X |
| Serija | Asus ExpertBook L2 |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Показать больше | |


































