Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4618/01 цена
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4618/01 цена
Ariete 4618/01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
66.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete Airy XXL 4618/01, raudona sp., 1800 W, 7 l (pažeis..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ariete 4618/01 1800W Rød |
|
66.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
66.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ariete 4618/01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.9 € |
|
66.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4618 Airy Fryer XXL RaudonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
71.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
71.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4618 Airy Fryer XXL RaudonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
75.02 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
75.02 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete Airy XXL 4618/01, raudona sp., 1800 W, 7 l (pažeis..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete Airy XXL 4618/01, raudona sp., 1800 W, 7 l (pažeis..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
75.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ariete 4618/01 Vienas 7 L Autonominės 1800 W Karšto oro gruzdintuvė Raudona, Ner.. |
|
78.96 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
78.96 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Ariete 4618 Ariete Airy Fryer XXL 4618/01 |
|
84.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
84.32 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ARIETE |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8003705118843 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7l |
| Krepšelio talpa | 2.5kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1800w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 37.5cm |
| Plotis | 22.5cm |
| Gylis | 39cm |
| Svoris | 5.28kg |
| Kita informacija | led indikatorius, nuimamas krepšys su nesvylančia danga, neslystančios kojelės, apsauga nuo perkaitimo |
| Gamintojo kodas | 4618 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | temperatūros valdymas, ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |











































