Ariete 2764 цена
Ariete 2764 цена
Dulkių siurblys - šluota Ariete 2764 Evo 2in1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
51.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Ariete 2764 Evo 2in1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.99 € |
|
51.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
51.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ariete Evo 2in1, Black/Red 2764 |
|
49.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
49.73 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Dulkių siurblys - šluota Ariete 2764 Evo 2in1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
51.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Ariete 2764 Evo 2in1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 64.9 € |
|
51.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dulkių siurblys - šluota Ariete 2764 Evo 2in1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.99 € |
|
51.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
51.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Ariete Evo 2in1 2764 |
|
51.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
51.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ariete 2764 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
54.29 €
|
B магазин rde.lt |
Dulkių siurblys - šluota ARIETE 2764Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
56.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
56.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ariete 2764 Evo 2 in 1 |
|
65.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
65.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 13:41
! Сообщить об ошибке| Марка | ARIETE |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 8003705116320 |
| Tipas | dulkių siurblys-šluota su laidu |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Energijos efektyvumo klasė | a+ |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | e |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 112cm |
| Plotis | 24.5cm |
| Gylis | 15.5cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.8l |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis baldams, antgalis kilimams |
| Veikimo spindulys | 5m |
| Kita informacija | metinis energijos suvartojimas: 21.6 kwh; nuimamas ir plaunamas konteineris; plaunamas hepa filtras; kilimų, audinių ir siauras antgaliai komplekte |
| Dulkių išleidimo klasė | f |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | hepa 10 |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Veikimo laikas | -min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Показать больше | |







































