Kavos aparatas Ariete 1358/10 цена
Kavos aparatas Ariete 1358/10 цена
Ariete 1358 - Elektrische Mokkatasse - Gemahlener Kaffee - 400 W - Grau - Weiß (.. |
|
36.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
36.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kavinukas ARIETE 1358/10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
41.15 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
41.15 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Kavinukas ARIETE 1358/10Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
43.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
43.21 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Moka kavinukas Ariete Aroma Electric 1358, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.9 € |
|
44.12 €*
|
B магазин senukai.lt |
Moka kavinukas Ariete Aroma Electric 1358, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.9 € |
|
44.12 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kavos aparatas Ariete 1358 Mokina balta sp. |
|
48.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
48.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ariete 1358/10 Rankinis Elektrinis mokos puodelis |
|
59.56 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
59.56 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | Ariete |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 8003705110922 |
| Kavos aparato tipas | Tradicinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | Be pieno plakimo |
| Galia | 400W |
| Aukštis | 25.5cm |
| Plotis | 18cm |
| Gylis | 13.5cm |
| Svoris | 0.76kg |
| Gaminamos kavos tipas | Juoda kava |
| Vandens talpa | 0.2l |
| Rezervuaras pienui | Ne |
| Integruotas kavos malūnėlis | Ne |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Korpusas | Nerūdijantis plienas, Plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | Malta kava |
| Išmanus įrenginys | Ne |
| Показать больше | |

























