Apple Watch 9 41mm цена
Apple Watch 9 41mm цена
Apple Watch Series 9 41mm GPS Aluminum (Atnaujintas, būklė kaip naujas)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289.0 € больше |
Восст.
|
199.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Apple Watch Series 9 41mm GPS Aluminum (Atnaujintas, būklė kaip naujas) |
Восст.
|
199.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
199.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple Watch Series 9 4G 41mm Midnight Aluminium Case with Sport Band S/M Midnight |
|
517.40 €
|
B магазин dakauf.eu |
Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. больше |
|
624.99 €
|
B магазин lazyhouse.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 00:47
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 195949029769 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.69 |
| Ekrano tipas | always-on retina display |
| Ekrano raiška | 352 x 430 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | tekstilė |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 50 m |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos naudojimo laikas | 18val |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.1cm |
| Plotis | 3.5cm |
| Aukštis | 1.07cm |
| Svoris | 32.1g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 20 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |































































