Apple iPad mini 2024 256GB цена
Apple iPad mini 2024 256GB цена
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB - Purple MXNE3HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
675.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini Wi-Fi A17 Pro MXNC3HC/A, 8.3"/256GB, mėl..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € больше |
|
676.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Mini Wi-Fi 256GB Space Grey (A17 Pro)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
686.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB - Space GreyĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
699.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPad Mini (A17 Pro), 8,3'', 256 GB, WiFi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
699.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
699.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Apple iPad Mini A17 Pro Wi-Fi 256GB Space Grey 7th Gen MXNA3HC/ A planšetinis ko..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 109.83 eur/mėn больше |
|
659.00 €
|
B магазин rde.lt |
Planšetė Apple iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB Purple MXNE3HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
659.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB Space Gray - MXNA3HC/Aбольше |
|
659.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
659.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple iPad mini 2024 WiFi 256 GB Polarstern MXND3NF/A | MXND3NF/A | 0195949730351больше |
|
672.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple iPad mini 2024 WiFi 256GB Purple MXNE3NF/A | MXNE3NF/A | 0195949730580больше |
|
673.10 €
|
B магазин multo.eu |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB - Purple MXNE3HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
675.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini Wi-Fi A17 Pro MXNC3HC/A, 8.3"/256GB, mėl..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € больше |
|
676.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini Wi-Fi A17 Pro, 8.3"/256GB, violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € больше |
|
676.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Apple iPad Mini | 8.3 " | Space grey | Liquid Retina IPS LED | 2266 x 1488 pixel..больше |
|
684.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Mini Wi-Fi 256GB Space Grey (A17 Pro)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
686.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Apple | iPad mini | 8.3 " | Blue | IPS | 2266 x 1488 pixels | Apple A17 Pro | 25..больше |
|
687.00 €
|
B магазин vieni.lt |
Planšetė Apple iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB Purple MXNE3HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
691.95 €
|
B магазин technorama.lt |
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Purple | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels ..больше |
|
692.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
692.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple iPad Mini | 8.3 " | Space grey | Liquid Retina IPS LED | 2266 x 1488 pixel..больше |
|
695.86 €
|
B магазин pirkpc.lt |
iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 256GB - Space GreyĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
699.00 €
|
B магазин cec.lt |
iPad mini 8.3" (A17 Pro) Wi-Fi 256GB Space Gray (2024) - MXNA3HC/Aбольше |
|
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple iPad Mini (A17 Pro), 8,3'', 256 GB, WiFi, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
699.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
699.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad mini MXNC3HC/A 8.3" IPS 2266x1488 A17 Pro 256..больше |
|
700.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Purple | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels ..больше |
|
702.62 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Purple | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels ..больше |
|
710.04 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
710.04 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple iPad mini (2024) Wi-Fi, 256GB, Space Gray MXNA3HC/Aбольше |
|
713.74 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
713.74 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Apple iPad mini Wi-Fi 256GB - Blueбольше |
|
719.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
719.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple | iPad mini | 8.3 " | Blue | IPS | 2266 x 1488 pixels | Apple A17 Pro | 25..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
720.92 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
720.92 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Purple | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels ..больше |
|
722.88 €
|
B магазин prevo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 05:51
! Сообщить об ошибке| Марка | APPLE |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 195949730511 |
| Energijos klasė | e |
| Ekrano dydis | 8.3" |
| Raiška | 2266 x 1488 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | hexa-core (2x3.78 ghz + 4x2.11 ghz) |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | li-ion |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Vaizdo didinimas | skaitmeninis |
| Blykstė | quad-led dual-tone flash |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple a17 pro (3 nm) |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | -mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.293kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Kita informacija | touch id viršutiniame mygtuke; „center stage“ priekinė kamera; palaiko apple pencil (2 kartos); true tone ekranas; p3 plačios spalvų gamos palaikymas |
| Gamintojo procesorius | apple a15 bionic |
| Grafinis išdėstymas | 5-core |
| Palaikomos technologijos | Šviesos jutiklis |
| USB jungtys | usb type-c 3.2 gen 2, displayport |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 4441 |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 19.54cm |
| Gylis | 0.63cm |
| Plotis | 13.48cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Populiariausi modeliai | ipad mini |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 30 |
| Показать больше | |






















































