Apple iPad Air 10.9 2020 256GB цена
Apple iPad Air 10.9 2020 256GB цена
iPad Air 4 10.9" 256GB (2020) WiFi Pink Planšetiniai kompiuteriai Lietuv..больше |
|
399.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
399.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Apple iPad Air 4 10.9" 256GB WiFi (Atnaujintas, būklė kaip naujas) |
Восст.
|
409.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
409.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple 10.9 iPad Air Wi-Fi - 5. Generation - Tablet - 256GB - 27,7 cm (10.9) IPS.. |
|
969.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
969.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 06:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 0190199778627 |
| Energijos klasė | - |
| Ekrano dydis | 10.9" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operacinė sistema | \ipados |
| Baterijos tipas | ličio‑polimerų |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | + |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | apple m1 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.461kg |
| SIM | - |
| Matmenys | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Jungties tipas | usb-c |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | planšetė |
| Palaikomos technologijos | wi-fi |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Aukštis | 24.76cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 17.85cm |
| Populiariausi modeliai | ipad air |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Показать больше | |









































