Monitorius AOC AG271QG цена
Monitorius AOC AG271QG цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986185844 |
| Gamintojo kodas | AG271QG |
| Įstrižainė | 27'' ~69cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| LCD tipas | IPS |
| Vaizdo jungtis | HDMI, DisplayPort (DP) |
| Kitos jungtys | HDMI, Plug & Play, USB 3.0 |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | Nėra |
| Tipas | TFT LCD, LED |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 165Hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.233mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | Vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | Montavimas ant sienos (VESA) 100 x 100 mm |
| Komplekte yra kabeliai | HDMI kabelis, DisplayPort kabelis, Maitinimo laidas, Garso kabelis, USB 3.0 |
| Monitoriaus spalva | Juoda |
| Matmenys | Plotis 623 mmAukštis 433 mmGylis 218 mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | Reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 43.3cm |
| Plotis | 62.3cm |
| Gylis | 21.8cm |
| Palaikomos technologijos | HDCP, LED Backlight, Plug & Play, OSD |
| Energijos klasė | G |
| Žaidimų monitorius | + |
| Показать больше | |







































