Monitorius AOC 24P1 цена
Monitorius AOC 24P1 цена
AOC 24P1/GR, 23.8" 24P1/GR |
|
260.81 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
260.81 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
AOC 24P1/GR 24 col. FHD monitorius, didelės raiškos (1920x1080, 60 Hz, VGA, DVI,.. |
|
265.30 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
265.30 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
AOC P1 24P1/GR computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Grey |
|
265.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
265.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AOC 24P1/ GR 23.8" IPS 16:9 Gray monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.34 eur/mėn |
|
273.36 €
|
B магазин rde.lt |
Monitorius AOC 60.5cm (23.8") 24P1/GR 16:09 HDMI+DP+DVI+USB IPS Li.gr | 24P1/GR .. |
|
283.45 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 13:59
! Сообщить об ошибке| Марка | AOC |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4038986146227 |
| Gamintojo kodas | 24p1 |
| Įstrižainė | 23.8" ~60cm |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | w-led sistema, lcd |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1200 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.274mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Matmenys | 53.9 x 51.8 x 20.2 cm |
| Svoris | 4.60kg |
| Distancinio valdymo galimybė | nėra |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 51.8cm |
| Plotis | 53.9cm |
| Gylis | 20.2cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |






































































