Ancer Soundcore Space Q45 цена
Ancer Soundcore Space Q45 цена
Belaidės ausinės Soundcore Space Q45 A3040G21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € больше |
|
108.46 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ausinės Anker Soundcore Headphones Space Q45 Bluetooth Over-ear Microphone .. |
|
118.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Soundcore Space Q45Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.0 € больше |
|
118.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Soundcore Space Q45 White ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.94 eur/mėn больше |
|
107.64 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
107.64 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore Space Q45 A3040G21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € больше |
|
108.46 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Space Q45 A3040G21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € больше |
|
108.46 €*
|
B магазин 1a.lt |
Soundcore Space Q45 Wireless Cabling Headphones Whiteбольше |
|
108.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
108.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Headphones Soundcore Space Q45 whiteбольше |
|
109.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
109.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Space Q45, Baltos spalvosбольше |
|
112.63 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
112.63 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Headphones Space Q45 Bluetooth Over-ear Microphone .. |
|
118.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space Q45 WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
118.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
118.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
soundcore Space Q45 Headphones Wired AND Wireless, Headband Design, Calls/Mus..больше |
|
118.37 €
|
B магазин smartech.ee |
Soundcore Space Q45Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.0 € больше |
|
118.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Anker Soundcore Space Q45 Wireless Bluetooth Over-ear Headphones with Microphone.. |
|
122.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space Q45 WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
123.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
123.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
HEADSET SPACE Q45/WHITE A3040G21 SOUNDCORE |
|
144.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
144.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
147.09 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
147.09 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
147.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
147.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Anker Soundcore Space Q45, White A3040G21 |
|
151.12 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
151.12 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
151.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
151.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
151.58 €
|
B магазин enrike.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
152.22 €
|
B магазин vieni.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
152.22 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Soundcore Space Q45 |
|
157.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
157.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Anker Soundcore Space Q45 Over-ear Headphones, White | Anker Soundcore |
|
159.47 €
|
B магазин smartonly.eu |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
168.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
168.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space Q45 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | W.. |
|
178.97 €
|
B магазин electrobase.lt |
Słuchawki Anker Soundcore Space Q45 niebieskie (A3040G31) | A3040G31 | 194644107.. |
|
264.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:17
! Сообщить об ошибке| Марка | Soundcore |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 194644106966 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 93db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | triukšmo slopinimas; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; Įjungimo/išjungimo mygtukas; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 292g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m |
| Показать больше | |







































































