Dulkių siurblys Amica VM3041 цена
Dulkių siurblys Amica VM3041 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5906006902155 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Plotis | 26.4cm |
| Gylis | 23.5cm |
| Svoris | 6.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Dulkių išleidimo klasė | b |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |






























