Amica VM2061 цена
Amica VM2061 цена
Odkurzacz workowy VM2061 |
|
77.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
77.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Amica VM 2061 FenTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
77.72 €
|
B магазин pigu.lt |
Siurblys su maišeliu VM2061Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
77.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
77.77 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Amica Fen VM 2061, Grey 1190202 |
|
81.30 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
81.30 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Dulkių siurblys Siurblys - Amica VM 2061 850W HEPA Pilkas |
|
90.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
90.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Siurblys su maišeliu VM2061Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
92.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
92.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 13:33
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5906006902025 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 24cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Показать больше | |





























