Šaldytuvas Amica FK2965.3RAA цена
Šaldytuvas Amica FK2965.3RAA цена
Amica Retro E Fk2965.3raa/kgcr387100r šaldytuvas |
|
893.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
893.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-18 05:07
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006712785 |
| Gamintojo kodas | fk2965.3raa |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 202kwh |
| Bendra talpa | 244l |
| Šaldytuvo talpa | 181l |
| Šaldiklio talpa | 63l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 181cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 53kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




































