Šaldytuvas Amica FK244.4 цена
Šaldytuvas Amica FK244.4 цена
"amica" šaldytuvas Fk244.4e |
|
361.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
361.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
AMICA FK244.4(E) šaldytuvas-šaldiklis derinys |
|
368.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
368.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Amica Šaldytuvas-šaldiklis FK244.4(E) | 1191284 | 5906006912840 |
|
420.95 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 04:11
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006904876 |
| Gamintojo kodas | fk 244.4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 219kwh |
| Bendra talpa | 205l |
| Šaldytuvo talpa | 153l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 46kg |
| Показать больше | |































