Orkaitė Amica EBI 8564AA цена
Orkaitė Amica EBI 8564AA цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006549626 |
| Savybės | laikmatis |
| Gamintojo kodas | ebi8564aa |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 120 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3100w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | - |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | - |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | atitirpinimas |
| Показать больше | |




























