Indaplovė Amica DFM46C8EOiBH цена
Indaplovė Amica DFM46C8EOiBH цена
Indaplovė Amica DFM46C8EOiBHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
429.79 €
|
B магазин pigu.lt |
Indaplovė AMICA DFM46C8EOiBHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
455.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indaplovė - Amica DFM46C8EOiBH |
|
395.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
395.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indaplovė Amica DFM46C8EOiBHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
429.79 €
|
B магазин pigu.lt |
Indaplovė AMICA DFM46C8EOiBHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
455.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
AMICA DFM46C8EOiBH dishwasher |
|
457.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
457.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laisvai Pastatoma Indaplovė Amica 1191246 |
|
580.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
580.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 11:03
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Посудомоечные машины |
| Продукт код | 5906006912468 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 60cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 1/2 apkrova |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Показать больше | |






































