Indaplovė Amica DIM64C7EMONQH цена
Indaplovė Amica DIM64C7EMONQH цена
Amica Indaplovė dim64c7emonqh |
|
502.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
502.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indaplovė Amica DIM64C7EMONqHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559.0 € |
|
503.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica Indaplovė dim64c7emonqh |
|
502.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
502.90 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Indaplovė Amica DIM64C7EMONqHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559.0 € |
|
503.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dishwasher DIM64C7EMONqH |
|
507.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
507.16 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 04:49
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Посудомоечные машины |
| Продукт код | 5906006953393 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dim64c7emonqh |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 237kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.747kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.8l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 4 |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo perkaitimo | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | + |
| Показать больше | |






















