Xiaomi Amazfit Neo цена
Xiaomi Amazfit Neo цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-14 05:17
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596101796 |
| Tipas | išmanusis laikrodis |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Ekrano tipas | lcd |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Apyrankės tipas | poliuretanas |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| Suderinamumas | android 5.0+, ios 10+ |
| Jungtys | bluetooth |
| Baterijos talpa (mAh) | 160mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 28dienų |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sudegintų kalorijų skaičiuoklė, akselerometras, Širdies ritmo matuoklis, socialinių tinklų pranešimai, el. pašto pranešimai, sporto režimai |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis (cm) | 4.1cm |
| Plotis | 4.03cm |
| Aukštis | 1.17cm |
| Svoris | 32g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis, vartotojo instrukcija |
| Показать больше | |





































