Ранее сохранившийся предложения (43)
Ecost prekė po grąžinimo Amazfit Smartwatch Band 5 fitneso stebėjimo apyrankė su.. |
После возврата
|
23.86 €
|
распродано24market.lt |
Ecost prekė po grąžinimo Amazfit Smartwatch Band 5 fitneso stebėjimo apyrankė su.. |
После возврата
|
26.74 €
|
распроданоprintera.lt |
Išmanioji apyrankė Amazfit Band 5, Juodos spalvos korpusas ir oranžinės spalvos .. |
|
26.99 €
|
распроданоvarle.lt |
Amazfit Band 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED Display, Touchscreen, He.. |
|
28.29 €
|
распродано1stop.lt |
Amazfit Band 5 AMOLED Fizinio aktyvumo stebėjimo apyrankė 2,79 cm (1.1") Ju.. |
|
29.00 €
|
распроданоfrog.lt |
Amazfit Band 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED Display, Touchscreen, He.. |
|
30.07 €
|
распроданоtviranga.lt |
Amazfit Band 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED Display, Touchscreen, He.. |
|
31.46 €
|
распроданоocpc.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Band 5 Fitness tracker, AMOLED, Touchscreen, Heart r.. |
|
31.69 €
|
распроданоogmina.lt |
Amazfit Band 5 Fitness tracker, GPS (satellite), AMOLED Display, Touchscreen, He.. |
|
32.20 €
|
распроданоbaitukas.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-11 18:46
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - Amazfit Band 5

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Amazfit Band 5
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596101598 |
| Tipas | išmanioji apyrankė |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.1 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 126 x 294 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Apyrankės tipas | termoplastikas |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| Suderinamumas | android 5.0+, ios 10+ |
| Jungtys | 2pin pogo pin |
| Baterijos talpa (mAh) | 125mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 15dienų |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, aktyvumo priminimai, nuotolinis muzikos valdymas, Žadintuvas, "find my phone" funkcija, chronometras, nuotolinis kameros valdymas, laikmatis, kalendorius, orai, streso stebėjimas, sporto režimai, Širdies ritmo jutiklis, spo2 sensorius |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis (cm) | 4.72cm |
| Plotis | 1.85cm |
| Aukštis | 1.24cm |
| Svoris | 24g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis, vartotojo instrukcija |
| Показать больше Показать меньше | |













































