Gartraukis Allenzi S2 60 цена
Gartraukis Allenzi S2 60 цена
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S2-60WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Allenzi S2 60 W LEDбольше |
|
79.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
79.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S2-60WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
79.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ALLENZI S2 60 B LED GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! больше |
|
85.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
85.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Allenzi gartraukis S260WNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
85.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
ALLENZI S2 60 MGX1 LEDбольше |
|
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
89.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S2 60 SS LEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.90 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
98.90 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi S2 60 SS LEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
101.87 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
101.87 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 17:50
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 2005033145139 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s2 60 ss |
| Energijos sunaudojimas per metus | 57kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 6.4 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 120m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 423m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 13.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 8kg |
| Matmenys | 280 x 135 x 500mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |






























