Kaitlentė Allenzi PE 45 цена
Kaitlentė Allenzi PE 45 цена
Kaitlentė Allenzi PE 45W |
|
260.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
260.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 15:06
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4003686304307 |
| Gamintojo kodas | pe45w |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.7cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 51cm |
| Matmenys | 4.7 x 45 x 51cm |
| Svoris | 7kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | pagaminta italijoje |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |























