Gartraukis ALLENZI ORBIS 60 цена
Gartraukis ALLENZI ORBIS 60 цена
Gartraukis Allenzi Orbis 60 BL |
|
104.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
104.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis ALLENZI ORBIS 60 BLKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € больше |
|
109.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ALLENZI Orbis 60 BL LED GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! больше |
|
109.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
109.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Allenzi Orbis 60 Bl gartraukis juodasNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
120.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
Gartraukis Allenzi Orbis 60 BL LEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
199.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
199.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi Orbis 60 BL LEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.97 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
204.97 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:33
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8014747020032 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | orbis 60 w |
| Energijos sunaudojimas per metus | 67kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 18lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 68 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 198m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 550m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40-60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; slider valdymas |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |





















