Gartraukis ALLENZI Olimpia 50 цена
Gartraukis ALLENZI Olimpia 50 цена
Allenzi Olimpia 50 IXNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
135.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
Gartraukis Allenzi Olimpia 50 BlPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
141.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
141.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi Olimpia 50 Wбольше |
|
141.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
141.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gartraukis Allenzi Olimpia 50 BlIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
145.23 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
145.23 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Allenzi Olimpia 50 BLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € больше |
|
145.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 13:00
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 2005033148864 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | olimpia 50 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 66.2kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 21.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | c |
| Apšvietimo efektyvumas | 17lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 72 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 263m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46-68db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 109cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150 - 180mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; pagamintas es; turbo silent variklis |
| Laido ilgis | 1m |
| Показать больше | |























