Acer Nitro Blaze 7 цена
Acer Nitro Blaze 7 цена
Žaidimų konsolė Acer Nitro Blaze 7 GN771, Micro SD / USB Type-C, 2 TBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
809.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Acer CONSOLE NITRO BLAZE GN771 7''/DH.E4JEX.001 ACERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 972.0 € |
|
809.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer Nitro Blaze 7 GN771 7 " IPS Touchscreen FHD 192..NuolaidaPirk nešiojamą kompiuterį ir priedus įsigyk už specialią kainą |
|
872.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Acer Nitro Blaze 7, 7'', 144 Hz, Ryzen 7, 16 GB, 1 TB, juoda - Žaidimų konsolėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
599.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
795.94 €
|
B магазин acershop.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels |.. |
|
797.50 €
|
B магазин multo.eu |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
805.93 €
|
B магазин enrike.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
806.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
"Acer Nitro Blaze Console" 7''GN771 | AcerNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
807.07 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
807.07 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Žaidimų konsolė Acer Nitro Blaze 7 GN771, Micro SD / USB Type-C, 2 TBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
809.31 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žaidimų konsolė Acer Nitro Blaze 7 GN771, Micro SD / USB Type-C, 2 TBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
809.31 €*
|
B магазин 1a.lt |
Acer CONSOLE NITRO BLAZE GN771 7''/DH.E4JEX.001 ACERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 972.0 € |
|
809.31 €*
|
B магазин pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Jutiklinis ekranas.. |
|
809.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
809.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
810.10 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
810.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
810.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
811.45 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
811.45 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
817.92 €
|
B магазин smartech.ee |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
817.96 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gaming Laptop Acer Nitro Blaze 7 GN771, 7" FHD 144Hz Touchscreen, AMD Ryzen 7, 1.. |
|
817.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
817.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Acer Nitro Blaze 7 GN771 7" IPS FHD 144Hz Ryzen 7 16GB 2T.. |
|
819.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
825.83 €
|
B магазин vieni.lt |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
825.83 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
825.83 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer Nitro Blaze Console 7®® GN771 Black žaidimų kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 137.64 eur/mėn |
|
825.83 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
825.83 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Acer Nitro Blaze 7 GN771 | 7 " | IPS | Touchscreen | FHD | 1920 x 1080 pixels | .. |
|
826.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Console Nitro Blaze GN771 7'' |
|
841.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
841.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
"Acer Nitro Blaze Console" 7''GN771 | AcerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
847.42 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
847.42 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Acer Konsolė Nitro Blaze 7 DH.E4JEX.001 1000 GB SSD, AMD Ryzen 7 8840HS, 8 brand.. |
|
864.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Nešiojamas kompiuteris Acer Nitro Blaze 7 GN771 7 " IPS Touchscreen FHD 192..NuolaidaPirk nešiojamą kompiuterį ir priedus įsigyk už specialią kainą |
|
872.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:22
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Игровые приставки |
| Продукт код | 4711474352156 |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen 7 |
| Kietasis diskas SSD | 2000gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 2000gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 11 home |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 7.0" (~18 cm) |
| Procesorius | amd ryzen 7 8840hs |
| Atminties tipas | lpddr5x |
| Atminties dažnis | 6400mhz |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | amd radeon 780m |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| USB-C | + |
| Integruota Web kamera | - |
| Aukštis | 25cm |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Показать больше | |







































