Nešiojamasis kompiuteris Acer Nitro AN16-42-R6DN
Nešiojamasis kompiuteris Acer Nitro AN16-42-R6DN
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ACER |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711474012616 |
| Ilgis | 360 |
| Plotis | 279.9 |
| Aukštis | 27.9 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 2.7 |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 7 7735HS |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 3.20 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Žaidimams |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 32 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | LAN 802.11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Modelis | AN16-41 |
| Serija | Acer Nitro |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Показать больше | |




































