Monitorius Acer KG271 цена
Monitorius Acer KG271 цена
Acer Nitro KG271M3bmiipx 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.91 eur/mėn |
|
149.44 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
149.44 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Acer KG271 M3 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black.. |
|
149.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
149.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
"Acer Nitro KG271M3b 27"" 68.6cm 16:9 180Hz 1920x1080 0.5ms"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
149.45 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
149.45 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitorius „Acer Nitro KG271M3bmiipx“ – 27 colių | IPS | „Full HD“ | 180 Hz | 0,.. |
|
149.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
149.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Gaming Monitor Acer Nitro KG271 M3bmiipx 27 Inch LED |
|
156.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
156.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
"Acer Nitro KG271M3b 27"" 68.6cm 16:9 180Hz 1920x1080 0.5ms"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
158.42 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
158.42 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Acer KG271 M3 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Blac.. |
|
209.51 €
|
B магазин baitukas.lt |
Acer Nitro KG271M3b 27" Monitor 180Hz |
|
214.61 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
214.61 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer KG271 M3 kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseliai „Full H.. |
|
219.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
219.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:36
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4710180690194 |
| Gamintojo kodas | kg271m3 bmiipx |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi |
| Kitos jungtys | headphones |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 180hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Svoris | -kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 453cm |
| Plotis | 614cm |
| Gylis | 232.4cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | + |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |






































