A4Tech G580 цена
A4Tech G580 цена
Laidinės ausinės A4Tech G580, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
34.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Headphones A4Tech BLOODY G580 7.1 USB |
|
33.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
33.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
A4Tech Bloody G580 7.1 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
33.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
33.49 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Ausinės A4Tech 46786 Bloody G580 7.1 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
33.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
33.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Laidinės ausinės A4Tech G580, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
34.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės A4Tech G580, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
34.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
A4Tech BLOODY G580 7.1 USB Ausinės |
|
35.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
35.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ausinės A4Tech 46786 Bloody G580 7.1 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
35.16 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
35.16 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Headphones A4Tech BLOODY G580 7.1 USB black A4TSLU46786 |
|
38.67 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
38.67 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
A4Tech 46786 Bloody G580 7.1 |
|
40.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
40.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
A4Tech G580 A4TSLU46786 |
|
42.46 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
42.46 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
BLOODY G580 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įranga Vie.. |
|
43.65 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
43.65 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 13:26
! Сообщить об ошибке| Марка | A4 TECH |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4711421957793 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | rgb apšvietimas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Populiarūs modeliai | bose quietcomfort ultra |
| Показать больше | |










































