A4Tech FStyler FB35 цена
A4Tech FStyler FB35 цена
A4Tech FB35, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.09 € больше |
|
14.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Belaidė kompiuterinė pelė A4Tech FStyler FB35, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
14.74 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mouse A4Tech FSTYLER FB35 Wireless 2.4GHz Bluetooth Optical 2000 dpi A4TMYS46716больше |
|
12.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
12.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pele A4Tech FSTYLER FB35 bevielis 2,4 GHz Bluetooth optinis 2000 dpi A4TMYS46716больше |
|
12.85 €
|
B магазин intop.lt |
Pelė A4Tech 46716 FB35 Optical Midnight GreenPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
13.75 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
13.75 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Pelė A4Tech 46716 FB35 Optical Midnight GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
14.44 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
14.44 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
A4Tech FB35, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.09 € больше |
|
14.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Belaidė kompiuterinė pelė A4Tech FStyler FB35, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
14.74 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidė kompiuterinė pelė A4Tech FStyler FB35, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.59 € |
|
14.74 €*
|
B магазин 1a.lt |
A4Tech Fstyler FB35 Midnight Green kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
14.97 €
|
B магазин rde.lt |
A4Tech FSTYLER FB35 belaidė pelė, 2.4 GHz + Bluetooth, optinė, 2000 DPI, pilka |
|
15.57 €
|
B магазин luminaris.lt |
A4Tech FSTYLER FB35 RF 2.4G+BT Midnight Žalias Pelė wirelessбольше |
|
15.66 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
15.66 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Pelė A4Tech FSTYLER FB35 belaidė 2.4GHz Bluetooth optinė 2000 dpi A4TMYS46716 |
|
15.71 €
|
B магазин freyo.lt |
Mouse A4Tech FSTYLER FB35 Wireless 2.4GHz Bluetooth Optical 2000 dpi A4TMYS46717больше |
|
16.11 €
|
B магазин vieni.lt |
Pelė A4Tech FSTYLER FB35 belaidė 2.4GHz Bluetooth optinė 2000 dpi A4TMYS46716больше |
|
18.03 €
|
B магазин marsietis.lt |
Mouse A4Tech FSTYLER FB35 Wireless 2.4GHz Bluetooth Optical 2000 dpi A4TMYS46716больше |
|
18.38 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
18.38 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
A4Tech FB35 A4TMYS46716больше |
|
18.89 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
18.89 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Pelė A4Tech FSTYLER FB35 Bevielė 2.4GHz Bluetooth Optinė 2000 dpi A4TMYS46716 |
|
19.95 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Kompiuterio Pelė - A4Tech FB35 Belaidė 2.4GHz Bluetooth Optinė 2000 dpiбольше |
|
26.99 €
|
B магазин proshop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 06:06
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 4711421947152 |
| Gamintojo kodas | fg35 |
| Pelės tipas | belaidė pelė |
| Jutiklio tipas | belaidis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 2000dpi |
| Paskirtis | universalus |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 105 x 70 x 42mm |
| Svoris | 74g |
| Pakuotės turinys | usb imtuvas |
| Palaikomos technologijos | windows 7, macos, windows 8, windows 8.1, 2,4 ghz, 2,4 ghz; windows 7; windows 8; windows 8.1; macos |
| Reikalingi elementai | + |
| Elementų tipas | aa |
| Elementų skaičius | 1 |
| Kita informacija | veikimo atstumas: 10 m |
| Показать больше | |

























































