A4tech Bloody B120 цена
A4tech Bloody B120 цена
A4Tech Bloody B120 NeonTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
39.76 €
|
B магазин pigu.lt |
Klaviatūra A4Tech Bloody B120 Neon 46517 |
|
47.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
47.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laidinė žaidimų klaviatūra A4Tech Bloody Bloody B120N, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
48.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinė žaidimų klaviatūra A4Tech Bloody Bloody B120N, EN, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
48.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
A4Tech Bloody B120N Illuminate (EN) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
49.45 €
|
B магазин rde.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 14:04
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 4711421943932 |
| Tipas | Žaidimų klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | membraninė |
| Apšvietimas | + |
| Komplektacija | instrukcija, klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „windows“ kompiuteriai su usb jungtimi |
| Palaikomos aplinkos | windows xp, windows vista, windows 7, windows, windows 8 |
| Palaikomos technologijos | usb |
| Plotis | 456cm |
| Aukštis | 44cm |
| Gylis | 190cm |
| Svoris | 850kg |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |



































