Automobilinė kėdutė 4Baby Roto-Fix цена
Automobilinė kėdutė 4Baby Roto-Fix цена
Vaikiška kėdutė – ROTO-FIX – 40–150 cm – MOKKAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
135.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
135.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Autokėdutė Roto fix i-size 4Baby, 0-36 kg, greyTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
149.00 €
|
B магазин pigu.lt |
4Baby 4Kūdikio autokėdutė - ROTO-FIX - 40-150 cm - NAVY Mėlynasбольше |
|
149.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
149.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
4Baby autokėdutė ROTO-FIX 40-150CM I-SIZE tamsiai žalia |
|
161.10 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
161.10 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
4Baby autokėdutė ROTO-FIX 40-150CM I-SIZE tamsiai žaliaYra sandėlyje. |
|
179.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
179.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 15:13
! Сообщить об ошибке| Марка | 4BABY |
| Категория | Автокресла |
| Продукт код | 5901691959132 |
| Svorio grupė | 0/1/2/3 (0-36 kg) |
| Funkcijos | reguliuojamas galvos atlošas, reguliuojama sėdimoji dalis, atlošimo sistema |
| Kryptis | pagal važiavimo kryptį, prieš važiavimo kryptį |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 40-150 cm |
| Minimalus ūgis | 40cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |





























